Advertisement
Advertisement

Jujutsu Kaisen bije rekordy w sprzedaży dzięki anime!

Jujutsu Kaisen rozpędziło swoją sprzedaż dzięki anime, które możemy oglądać od jesieni. Manga bije rekordy sprzedaży w zawrotnym tempie!

Jujutsu Kaisen osiągnął nowy kamień milowy w sprzedaży dzięki sukcesowi anime! Oryginalna seria mang Gege Akutami rzeczywiście miała zwolenników, ale seria niewątpliwie zyskała na popularności dzięki sukcesowi, anime, które zadebiutowało jesienią.

Zobacz także: Mistrz romansu Nozaki tomy 1-5 – recenzja mangi

Anime pomogło Jujutsu Kaisen osiągnąć kolejny kamień milowy w szybkim tempie. Po ogłoszeniu, że seria osiągnęła 20 milionów egzemplarzy w połowie stycznia i 25 milionów egzemplarzy pod koniec miesiąca, oficjalne konto na Twitterze opublikowało kolejną aktualizację, że liczba wzrosła ponownie do 30 milionów egzemplarzy.

Dziękujemy za wsparcie! Łączny nakład serii przekroczył 30 milionów! (W tym wersja cyfrowa) Na pamiątkę 15 okładka tomu, która będzie wydana w czwartek 4 marca 2021 roku!  Dziękujemy za nieustające wsparcie!

Kiedy anime Jujutsu Kaisen miało swoją premierę w październiku zeszłego roku, miało ponad osiem milionów egzemplarzy w obiegu. Oznacza to, że w ciągu ostatnich czterech miesięcy emisji anime, zainteresowanie mangą wzrosło ogromnie, ponieważ fani chcą czytać z wyprzedzeniem lub doświadczyć oryginalnego wydania serii.

Zobacz także: Kaguya-sama: Love is War – data trzech odcinków specjalnych!

Opis fabuły:
Yuuji Itadori wygląda jak przeciętny nastolatek, ale posiada ogromną siłę fizyczną. Każdy klub sportowy chętnie przyjąłby go w swoje szeregi, jednak chłopak woli spędzać czas w szkolnym klubie okultystycznym. Pewnego dnia kolegom z klubu udaje się zdobyć zapieczętowany, przeklęty przedmiot. Niewiele wiedzą na jego temat, mimo to postanawiają złamać pieczęć i uwalniają przerażającą grozę, która zmieni życie Yuujiego…

Źródło: Twitter, ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?