Wikingowie – zwiastun finału 4. sezonu! Kto zwycięży, a kto zginie? [SPOILER]

Finał 4. sezonu serialu Wikingowie już w ten czwartek! Stacja History przedstawiła właśnie zwiastun ostatniego odcinka serii pod tytułem The Reckoning. Kto zwycięży, a kto zginie? O tym będziemy mogli się przekonać już niebawem!

https://www.youtube.com/watch?v=5741Eb9yps4

Do internetu trafiła również inna – nieoficjalna zapowiedź, zdradzająca duże spoilery z finałowego odcinka. Oglądacie na własną odpowiedzialność!

https://www.youtube.com/watch?v=Mt_melCXEhs

Zobacz również: Wikingowie – opis i zdjęcie nowego kluczowego bohatera 5. sezonu!

Druga część czwartej odsłony tej niezwykle udanej serii będzie odbywa się po powrocie Ragnara Lothbroka (Travis Fimmel) z wygnania, które sam sobie zafundował. Wszyscy, których Ragnar znał, siłą rzeczy się zmienili. Centralnym bohaterem nowych odcinków jest Ivar, syn Ragnara, który stanie się najbardziej przerażającym wojownikiem w historii. 

Podobny obraz

Zobacz również: Gwiazda Wikingów twórcą i głównym bohaterem nowego serialu historycznego!

Źródło: youtube / ilustracje: History

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy. Najpopularniejszy polski influencer popkulturowy. Kocha filmy, od niedawna również sam je tworzy.
.

Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Znawca uniwersum Marvela oraz największy fan Batmana.
.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations oraz marketing.
.

Kontakt: naczelny@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?