Lucyfer siedzi na tronie, w Gotham rodzi się Batman, a Egzorcysta idzie do pracy – nowe plakaty seriali FOX’a!

W związki ze zbliżającym się Comic-Conem w San Diego telewizja FOX zaprezentowała nowe plakaty swoich seriali, które powracają na antenę już niebawem! Poniżej zobaczycie materiały promujące takie hity jak Lucyfer, Gotham czy Egzorcysta.

gotham s4 miniposter 2017 768x1187 full

exorcist s2 miniposter 2017 full

lycyfer plakat 3

Gotham powróci z 4. sezonem już 28 września. Na Egzorcystę poczekamy jeden dzień dłużej – premiera 2. sezonu 29.09. Lucyfer zawita na ekranach z 3. serią 2. października wraz premierą nowego serialu o X-Menach – Gifted. 

 Źródło: SpoilerTV | Ilustracja wprowadzenia: FOX

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy. Najpopularniejszy polski influencer popkulturowy. Kocha filmy, od niedawna również sam je tworzy.
.

Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Znawca uniwersum Marvela oraz największy fan Batmana.
.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations oraz marketing.
.

Kontakt: naczelny@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?