Star Wars: Rebelianci – zobacz zwiastun 4. sezonu!

W sieci pojawił się zwiastun czwartego, a zarazem ostatniego sezonu serialu Star Wars: Rebelianci. Premiera telewizyjna została zaplanowana na 16 października na kanale Disney XD. Serial będzie można także obejrzeć dzięki aplikacji Disney XD App.

 https://www.youtube.com/watch?v=JtigV-biVGg

W ostatnim sezonie załoga Ducha przyłącza się do rozwijającego się sojuszu Rebeliantów, walczącego o zjednoczenie się z Imperium Galaktycznym. Kiedy jednak pojawia się nowe zagrożenie Imperialii wobec Lothala, Ezra przyprowadza załogę z powrotem do swojego domu, aby pokonać ogromną siłę Imperium pod dowództwem przebiegłego Wielkiego Admirała Thrawna. Starzy przyjaciele wydają się być zjednoczeni, a nowe sojusze sfałszowane, co prowadzi do jednej, epickiej konkluzji serialu.
 
Warto wspomnieć, że w 2017 roku serial został nominowany do Nagrody Emmy.

Zobacz więcej: Zaprezentowano niszczyciel Snoke’a z Ostatniego Jedi! Zobacz pierwsze zdjęcie

Głosu animowanym postaciom użyczą Freddie Prinze Jr. jako Kanan, Vanessa Marshall jako Hera, Steve Blum jako Zeb, Tiya Sircar jako Sabine, Taylor Gray jako Ezra, Dee Bradley Baker jako Captain Rex, David Oyelowo jako Kallus, Forest Whitaker jako Saw Gerrera i Lars Mikkelsen jako Wielki Admirał Thrawn. Warwick Davis przyłącza się do obsady w tym sezonie jako Rukh, który powiązany będzie z Admirałem Thrawnem.

Źródło: comingsoon.net/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?