SMILF – Frankie Shaw w komediowym ujęciu macierzyństwa! Nowy zwiastun i plakat!

Platforma Showtime opublikowała nowy zwiastun oraz oficjalny plakat promujący komediową serię SMILF, której twórczynią, gwiazdą oraz producentką wykonawczą jest Frankie Shaw. Projekt został oparty na krótkometrażówce autorstwa wspomnianej pani. Warto tutaj dodać, iż wcześniejsze przedsięwzięcie Frankie Shaw cechujące się tym samym tytułem, co mający się pojawić niebawem serial, zdobyło Nagrodę Jury Festiwalu Filmowego w Sundance. Wspomniana pani napisała także scenariusz do pilota serialu. Zatem nowa, komediowa seria złożona z ośmiu półgodzinnych epizodów stacji Showtime to surowe i szczere spojrzenie na życie dwudziestokilkuletniej, samotnej mamy. SMILF zadebiutuje w niedzielę, 5 listopada.

https://www.youtube.com/watch?v=2glif3AK3Y0

Zobacz również: New Mutants – już jutro pierwszy zwiastun spin-offu o X-Menach!

SMILF to komediowe spojrzenie na życie Bridgette Bird (Shaw), młodej kobiety z Południowego Bostonu, której pożądania – relacje z otoczeniem, seks i kariera, zderzają się z realiami macierzyństwa. Shaw ukazuje swój osobliwy, nieskruszony punkt widzenia w tej pół-autobiograficznej, komediowej serii. Obsada projektu składa się z następujących gwiazd: Rosie O’Donnell – dumna i otwarta matka Bridgette, Southie; Miguel Gomez, Samara Weaving, a także Alexandra i Anna Reimer. Gościnnymi występami uraczą widzów: Connie Britton, Mark Webber oraz Raven Goodwin.

smilfposter

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Showtime

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?