Teledysk i cameo w Blok Ekipie nowymi zapowiedziami Egzorcysty

Egzorcysta to nowy serial Bartosza Walaszka, twórcy kultowego Kapitana Bomby, W ramach promocji swojej nowej produkcji SPinka Studio umieściło w sieci teledysk muzyczny oraz nowy odcinek Blok Ekipy, w którym gościnnie pojawia się Bogdan Boner, główny bohater komediowej animacji dla dorosłych, która powstała dla serwisu Showmax.

https://www.youtube.com/watch?v=LKFiINfYQ_c

Odcinek 122 Blok Ekipy:

https://www.youtube.com/watch?v=wWelUjwjCwA

Materiały promocyjne wskazują, że Egzorcysta utrzymany jest w konwencji humorystycznej znanej z poprzednich produkcji Bartosza Walaszka. Serial zaprezentuje przygody Bogdana Bonera, mężczyzny, który na co dzień zajmuje się pracami budowlano-remontowymi, ale w ramach powołania – walczy z demonami, wampirami, duchami.

Zobacz również: Najlepsze teledyski inspirowane filmami i serialami

Pierwsze odcinki pojawią się w Showmax 1 listopada. Premierowy sezon liczyć ma 13 odcinków, które trwać będą około 10 minut.

Egzorcysta Showmax teledysk Cjalis Walaszek SPinka 2

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z teledysku Cjalis – Egzorcysta

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?