Advertisement
Advertisement

Cztery wesela i pogrzeb powracają w wersji serialowej!

Platforma Hulu ogłosiła dziś plany stworzenia serialu opartego o pamiętną komedię z 1994 roku, Cztery wesela i pogrzeb. Scenariusze produkcji ma zająć się Mindy Kaling, którą w przyszłym roku będziemy podziwiać w filmie Ocean’s Eight. Oprócz niej pieczę nad projektem trzymać będą również twórcy oryginału, min. Matt Warburton, Richard Curtis, Jonathan Prince, Tim Bevan oraz Eric Fellner.

Zobacz również: Święta coraz bliżej z oficjalnym zwiastunem filmu Listy do M. 3!

Cztery wesela i pogrzeb to jedna z popularniejszych brytyjskich komedii romantycznych. Opowiada o Charlesie, w którego wciela się Hugh Grant.Jest on częstym gościem na weselach przyjaciół. Nie zamierza się żenić do czasu, aż poznaje piękną Amerykankę. Produkcja otrzymała dwie nominację do Oscara, w tym tę w głównej kategorii Najlepszy film. Jej problem polegał jednak na tym, że było to rozdania z 1995 roku, co oznacza że na jej drodzę po statuetkę stanęły takie hity jak Forrest Gump, Pulp fiction czy Skazani na Shawshank. Za reżyserię filmu odpowiadał Mike Newell, a jego scenarzystą (również z nominacją oscarową) był Richard Curtis, który później wyreżyserował kilka innych równie ciepło wspominanych komedii, takich jak Czas na miłość czy To właśnie miłość.

https://www.youtube.com/watch?v=g-HeV8Z6iXc

Nie znamy jeszcze żadnych szczegółów odnośnie daty premiery czy obsady serialu.

źródło: independent.co.uk / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Cztery wesela i pogrzeb

 

 

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod l.kolakowski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?