SNL Polska i Korona królów łączą siły w skeczu

W ostatniej odsłonie SNL Polska pojawił się skecz parodiujący najgłośniejszy polski serial obecnego roku, czyli Koronę królów. Obok prowadzącego odcinek Tomasza Karolaka i stałej obsady programu wystąpił w nim Mateusz Król, który w telenoweli TVP wciela w króla Kazimierza Wielkiego. Na youtube’owym kanale SNL Polska udostępniono zbierający pochwały cały skecz.

https://www.youtube.com/watch?v=aCS0PdMOJjg

SNL Polska to lokalna wersja najsłynniejszego programu satyrycznego na świecie, czyli Saturday Night Live, który już od 43 lat powstaje w studiu NBC na Rockefeller Plaza w Nowym Jorku. W stałej obsadzie polskiej edycji znaleźli się: Laura Breszka, Mateusz Grydlik, Monika Babula, Karolina Piechota, Sebastian Stankiewicz, Helena Ganjalyan, Michał Zieliński, Magda Smalara, Michał Meyer, Szymon Mysłakowski i Kamil Pruban.

Zobacz również: Polacy walczą o rolę w Gwiezdnych wojnach. Udany skecz SNL Polska?

Premiery odcinków odbywają się w soboty o 21:00 na platformie Showmax. Po emisji najlepsze skecze są dostępne do obejrzenia na oficjalnym kanale YouTube SNL Polska.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: Showmax

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?