Dangerous Book for Boys – zwiastun i data premiery serialu produkcji Bryana Cranstona!

Dziecięce fantazje to wdzięczny temat dla twórców kinowych i telewizyjnych. Amazon Prime przedstawi nam kolejne tego typu ujęcie w Dangerous Book for Boys, którego jednym z producentów wykonawczych będzie Bryan Cranston. 

To historia Wyatta McKenny (Gabriel Bateman), młodego chłopca, który stara się poradzić sobie ze śmiercią ojca, Patricka (Chris Diamantopoulos). W międzyczasie znajduje książkę rodziciela, która dostarcza mu wiedzy na temat tego, jak poradzić sobie z dzieciństwem.

https://www.youtube.com/watch?v=YTJrFqoslaI

W serialu wystąpią również Erinn Hayes (Childrens Hospital), Drew Logan Powell (Rockaway), Kyan Zielinski (The Lunchbox Brigade) i Swoosie Kurtz (Mike and Molly). 

Wszystkie 6 odcinków będzie można obejrzeć na Amazon Prime od 30 marca.

Źródło: indiewire.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?