Jason Todd w serialowej adaptacji Teen Titans?

Przeniesienie na ekrany telewizorów historii jednej z najpopularniejszych supergrup DC Comics z pewnością wiązać się będzie z zasięgnięciem mocno w głąb tego wielkiego uniwersum, nie poprzestając na ikonicznych herosach (o czym mogliśmy się przekonać już przeglądając dotychczasowe materiały promocyjne). Teraz dowiadujemy się, że być może przyjdzie kolej na kogoś nieco bardziej znanego, acz wciąż niewykorzystanego, jeżeli chodzi o szeroko pojęte adaptacje. 

Jason Todd, będący drugim Robinem, który przejął schedę po Dicku Graysonie (późniejszym Nightwingu) i zakończył swoją karierę sideckicka Batmana pod łomem samego Jokera, najprawdopodobniej będzie bohaterem przynajmniej ostatniego epizodu pierwsze sezonu. Tak wynika przynajmniej ze wstępnej listy odcinków:

#1.1 „Titans” (Pilot)
#1.2 „Hawk and Dove”
#1.3 „Starfire”
#1.4 „Rachel”
#1.5 „The Doom Patrol”
#1.6 „The Messenger”
#1.7 „Jason Todd”
Ciekawe jest to, w jakiej roli pojawi się ta postać, skoro samemu Graysonowi daleko jeszcze będzie do rozłamu ze swoim mentorem. Póki co można jedynie się domyślać.
 
Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?