Advertisement
Advertisement

Stacja CW zamawia kilka serii, w tym reboot Czarodziejek i kolejny spin-off Pamiętników wampirów!

Mamy taki okres w roku, gdy widzowie dowiadują się, który ich ukochany serial zostaje wznowiony, a który anulowany. Stacja CW szykuje dość konkretną ofensywę na jesień. A skupiać się ma ona przede wszystkim na propozycjach kręcących się wokół akcentów fantastycznych. Starczy wspomnieć najmocniej nagłaśnianą nową wersję dawnego telewizyjnego hitu o trzech magicznie uzdolnionych kobietach, czyli Czarodziejek (zdjęcie poniżej), a także następny spin-off Pamiętników wampirów, zatytułowany Legacies

W następnej kolejności mamy Roswell, New Mexico – reboot kolejnego kultowego już serialu, z tym, że koncentrujący się na córce imigrantów, której szkolna sympatia okazuje się kosmitą, a w międzyczasie odkryta zostaje rządowa konspiracja. Dalej mamy jeszcze sportową serię All American oraz In the Dark, procedural opowiadający o ślepej kobiecie, która rozwiązuje zagadki kryminalne przy pomocy psa.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?