Advertisement
Advertisement

Andor – Obi-Wan Kenobi pojawi się w serialu?!

Każdy fan Star Wars z niecierpliwością czeka na nową dawkę emocji z tego uniwersum. Przyszłość tej sagi jest pełna filmów, seriali, gier czy innych projektów. O jednym z nich właśnie otrzymaliśmy zaskakującą wiadomość.

Jeden z nadchodzących seriali Star Wars – Andor, opowie historię tytułowego bohatera, Cassiana Andora, jeszcze sprzed wydarzeń filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Ostatni raz widzieliśmy tę postać na planecie Scariff, a dokładniej na plaży, która została zmieciona z powierzchni przez Gwiazdę Śmierci. Jako że produkcja jest prequelem, możliwe, że zobaczymy znane z tego uniwersum twarze, takie jak Saw Gerrera, Darth Vader czy właśnie Obi-Wan Kenobi, o którym otrzymaliśmy bardzo ciekawą wiadomość. Strona The Illuminerdi raportuje, że postać grana przez Ewana McGregora pojawi się w serialu Andor!

Andor - Obi-Wan Kenobi pojawi się w serialu?!

Fot. materiały prasowe

Zobacz również: Bez skrupułów – Michael B. Jordan w zwiastunie ekranizacji powieści Toma Clancy’ego

Postać zapewne będzie miała epizodyczną rolę, jak np. Ahsoka Tano w drugim sezonie Mandaloriana. Obi-Wan także otrzyma solowy serial, więc może pojawienie się mistrza Jedi w serialu Andor jest zapowiedzią jednego z wątków serialu. Na ten moment trudno cokolwiek powiedzieć, dlatego pozostaje nam czekać na więcej informacji albo na samą premierę serialu.

Produkcja będzie rozgrywać się pięć lat przed bitwą o Yavin (5BBY) – czyli siłą rzeczy także i filmu Łotr 1, którego finał miał w końcu miejsce tuż przed początkiem Nowej nadziei. Przekonamy się zatem, jak bardzo w powijakach znajdowała się wtedy Rebelia. Andor najpewniej będzie szpiegowską produkcją, koncentrującą się na motywie wczesnej siatki szpiegowskiego Rebelii i życiu w konspiracji Cassiana Andora.

Premiera serialu Andor planowana jest na 2022 rok. Produkcja trafi na platformę streamingową Disney+.


Źródło: theilluminerdi.com / Ilustracja wprowadzenia: Disney

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?