Batman – serial animowany doczeka się kontynuacji?

Kultowy serial o Mrocznym Rycerzu z lat 90. podobno ma dostać sequel od HBO Max. Krążą pogłoski, jakoby platforma przygotowywała się do stworzenia kontynuacji Batman: The Animated Series.

Wiadomość o rzekomych planach na kontynuację serialu została udostępniona w podcaście Fatman Beyond przez jednego z prowadzącychMarca Bernardina. W rozmowie z Kevinem Smithem współprowadzący powiedział, że słyszał plotkę o wznowieniu serialu animowanego o Batmanie. Smith odpowiedział, że nie jest w to zaangażowany, ale przyznał, że słyszał takie pogłoski od wiarygodnych ludzi. Dodał, że uważa to za świetny pomysł oraz że kontynuacja bez problemu mogłaby się rozpocząć dokładnie tam, gdzie serial się skończył.

Zobacz również: QUIZ: Jak dobrze znasz film Joker?

Jak dotąd nie pojawiły się żadne oficjalne potwierdzenia ani informacje o tym, jak nowy sequel miałby wyglądać. Jeśli jednak w pogłoskach jest ziarenko prawdy, to na kolejne doniesienia nie trzeba będzie długo czekać. HBO Max wciąż się rozwija, a poszerzenie swojej oferty o kontynuację serialu animowanego o Batmanie byłoby zdecydowanie dobrym krokiem platformy.

Batman serial animowany

kadr z serialu Batman: The Animated Series

Liczący 85 odcinków serial o przygodach Batmana stał się ogromnym hitem. Produkcja emitowana w latach 1992-1995 świetnie wprowadzała do świata DC. Fani mogli poznawać najlepszych przeciwników Mrocznego Rycerza oraz jego wiernych sprzymierzeńców. To właśnie dzięki Batman: The Animated Series poznaliśmy postać Harley Quinn, która zyskała dużą popularność wśród widzów. W rezultacie na stałe przeniosła się także do komiksów. Niewątpliwie istotną rolę w serialu odgrywały również głosy postaci. W oryginalnej wersji możemy usłyszeć słynny duet: Kevina Conroya w roli Bruce’a Wayne’a oraz Marka Hamilla jako Jokera.


Źródło: comicbook.com/ Ilustracja wprowadzenia: materiały promocyjne

Fanka Batmana, fantastyki, horroru i dobrych kryminałów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?