Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Burmistrz Kingstown otrzymał zwiastun 3. sezonu! Ujawniono premierę nowych odcinków

Autor: Kacper Domański
28 marca 2024
Burmistrz Kingstown otrzymał zwiastun 3. sezonu! Ujawniono premierę nowych odcinków

Już niedługo ponownie będziemy śledzić nowe zmagania Jeremiego Rennera jako Mike McLusky. Zobaczcie zwiastun 3. sezonu Burmistrza Kingstwon, którego premiera już w czerwcu.

Burmistrz Kingstown otrzyma nowe odcinki za blisko dwa miesiące. 2 czerwca zadebiutują one w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, za to dzień później na wszystkich platformach związanych z Paramount+. W przypadku Polski będzie to oczywiście serwis streamingowy SkyShowtime, w którym dostępne są wszystkie dotychczasowe odcinki produkcji.

Więcej o nowościach serialowych przeczytasz w Movies Room:

Opis serialu Burmistrz Kingstown 

Burmistrz Kingstown, serial nominowanego do Oscara® Taylora Sheridana i Hugh Dillona, opowiada o rodzinie McLusky – nieformalnych władcach Kingstown w stanie Michigan, gdzie jedyna prosperująca branża to więziennictwo. Główne role grają nominowany do Oscara® Jeremy Renner i laureatka statuetki Dianne Wiest. Serial porusza kwestie systemowego rasizmu, korupcji i niesprawiedliwości, wychodzących na światło dzienne za sprawą bohaterów, którzy próbują przywrócić sprawiedliwość i porządek w mieście pogrążonym w chaosie. Całość opowiada o kolejach losu wpływowej rodziny McLusky, zamieszkującej tytułowe miasteczko w hrabstwie Tuscola w amerykańskim stanie Michigan. Mierzą się z takimi plagami społeczeństwa jak rasizm czy korupcja, co nie jest proste w sytuacji, gdy więziennictwo stanowi główną gałąź przemysłu. Rodzina McLusky rządzi miastem, w którym jedynym dobrze prosperującym biznesem jest więziennictwo, dążąc do porządku i sprawiedliwości tam, gdzie ich nie ma.

Źródło: Paramount+ / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do luźniejszych produkcji. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.