Czas zabijania – HBO stworzy serialowy sequel filmu

Film Czas zabijania zadebiutował w 1996 roku. W roli głównej wystąpił Matthew McConaughey. W filmie pojawili się także Sandra Bullock czy Samuel L. Jackson.

Deadline podaje, że HBO pracuje nad serialowym sequelem Czasu zabijania. HBO nabyło prawa do powieści Johna Grishama, A Time For Mercy, czyli kontynuacji książki, na podstawie której powstał film z 1996 roku. Prawdopodobnie Matthew McConaughey ponownie wcieli się w rolę adwokata Jake’a Brigance’a.

Serial ma mieć od ośmiu do dziesięciu odcinków, a pracować przy nim będzie Lorenzo di Bonaventura. Mówi się, że trwają spotkania ze scenarzystami, ale wciąż nie ma reżysera produkcji. HBO nie komentuje jednak tych doniesień.

Zobacz również: Dom snów – powstanie remake thrillera z Danielem Craigiem

Akcja Czasu zabijania rozgrywa się w Clanton i podąża za nieustraszonym młodym prawnikiem, broniącym czarnoskórego mężczyzny. Ten został oskarżony o zamordowanie dwóch białych mężczyzn, którzy zgwałcili jego 10-letnią córkę.


Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Czas zabijania

Dziennikarka

Studentka filologii polskiej oraz publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia i platform streamingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?