Falcon i Zimowy Żołnierz – Ben Barnes mógł pojawić się w serialu?

Bena Barnes’a zapewne pamiętacie z serialu The Punisher, gdzie aktor wcielił się w antagonistę Billy’ego Russo. Okazuje się, że aktor mógł dołączyć do innej produkcji Marvela, a mianowicie serialu Falcon i Zimowy Żołnierz!

Podczas Live’u na Instagramie Rotten Tomatoes, Ben Barnes (The Punisher, Westworld), wyznał, że dostał propozycję dołączenia do serialu Falcon i Zimowy Żołnierz. Reżyserka produkcji Disney+ „napisała do [Barnesa], że kręci Falcon i Zimowy Żołnierz” oraz że jest możliwa rola dla aktora. Barnes nie mógł jednak dołączyć do projektu z powodu nadchodzących zdjęć do serialu Netflix, Cień i Kość

Pozostaje więc pytanie, w jaką rolę mógł wcielić się aktor? Czy mógłby to być możliwy powrót Billy’ego Russo z serialu The Punisher, czy może byłaby to zupełnie nowa postać np. członek grupy Flag Smashers lub John Walker, czyli nowy Kapitan Ameryka? Na ten moment nawet sam aktor nic o tym nie wie.

Nie wątpię jednak, że kiedyś zobaczymy Bena Barnesa w produkcji Marvel Studios. Nieważne czy będzie to rola Billy’ego Russo, czy zupełnie nowej postaci z uniwersum Marvela, aktor na pewno da z siebie wszystko.

Zobacz również: Doctor Strange in the Multiverse of Madness – Film będzie miał klimat horroru?

Premiera odbyła się 19 marca 2021 roku w serwisie Disney+. Serial z 4. fazy MCU liczyć będzie 6 odcinków. Budżet wyniósł 150 milionów dolarów. Anthony Mackie wciela się w Sama Wilsona znanego jako Falcon, a Sebastian Stan jako Bucky Barnes aka The Winter Soldier. Para, która spotkała się w ostatnich chwilach Avengers: Endgame, łączy siły w globalnej przygodzie, która wystawia na próbę ich umiejętności – i cierpliwość. Wyreżyserowany przez Kari Skogland z Malcolmem Spellmanem jako głównym scenarzystą, serial z udziałem Daniela Brühla jako Zemo, Emily VanCamp jako Sharon Carter i Wyatta Russella jako Johna Walkera.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?