Gambit Królowej będzie wystawiony na Broadwayu!

Słynny serial Netflixa zostanie zaadaptowany jako musical na Broadwayu! Będziemy mogli zobaczyć Gambita Królowej na najsłynniejszej scenie świata!

Serial z Anyą Taylor-Joy w roli głównej wzbił się na szczyty popularności. Nie dość, że otrzymał wiele nagród, między innymi Złote Globy, to teraz będziemy mogli obejrzeć go na Broadwayu! O wszystkim poinformował nas ich oficjalny Instagram.

Zobacz również: Twórca Synów Anarchii stworzy horror!

Nie ma co ukrywać, że popularność szachów wzrosła po premierze serialu. Naturalnym jest to, iż Anya Taylor-Joy popisała się swoimi umiejętnościami. Ta produkcja jest na tyle dobra, że zainteresowano się nią na Broadwayu, czyli najsłynniejszym teatrze na świecie.

Gambit Królowej

https://www.instagram.com/officialbroadwayworld/

Serial na podstawie książki Waltera Tevisa opowiada o Beth Harmon, czyli genialnej szachistce. Po stracie rodziców bohaterka wychowuje się w sierocińcu i to tam odkrywa swój talent oraz uzależnia się od tabletek uspokajających. W serialu obserwujemy drogę na szczyt jej kariery. Akcja rozgrywa się w Ameryce na przełomie lat 50. i 60. XX wieku. W roli głównej wystąpiła Anya Taylor-Joy.

Miniserial można obejrzeć na platformie Netflix.


Źródło: Instagram, ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Gambit królowej

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?