John Dillermand – kontrowersyjna bajka dla dzieci o mężczyźnie z długim penisem

Duńska telewizja publiczna wyemitowała kilka dni temu nową bajkę dla dzieci. Ta okazała się być nietypowa, ponieważ opowiada o mężczyźnie z długim penisem. John Dillermand wzbudził kontrowersje wśród rodziców i nie tylko.

Słowo dillermand w duńskim slangu oznacza penisa. Nowa animacja John Dillermand została wyemitowana na kanale DR Remasjang i przeznaczona jest dla widzów w wieku od 4 do 8 lat. Historia opowiada o Johnie, który ma nienaturalnie długie przyrodzenie. Czasami sprawia mu to wiele kłopotów, a niekiedy okazuje się przydatne.

Reżyserem produkcji jest Jacob Ley. Ponoć do stworzenia postaci Johna natchnęły go rozmowy z własnymi dziećmi. Wielu zaniepokojonych bajką rodziców mocno skrytykowało produkcję m.in. na Facebooku stacji. Ta jednak odparła zarzuty, mówiąc, że w animacji nie chodzi o seksualizację najmłodszych.

Zobacz także: QUIZ: Rozpoznaj produkcje, w których wystąpiła Sarah Paulson!

Jednak nie wszyscy rodzice są niezadowoleni z nowej bajki. Wielu z nich wykorzystało ją do porozmawiania ze swoimi dziećmi o ludzkim ciele. Pierwszy odcinek obejrzało 90 tys. osób. Łącznie wyemitowanych ma zostać 20 epizodów.


Źródło: cphpost.dk / Ilustracja wprowadzenia: kadr z John Dillermand

Dziennikarka

Studentka filologii polskiej oraz publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia i platform streamingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?