Legends of Tomorrow – Dominic Purcell opuszcza serial [aktualizacja]

Gwiazda serialu Legends of Tomorrow, Dominic Purcell, który wciela się w rolę Micka Rory’ego/ Heat Wave ogłosił, że opuszcza produkcję.

Purcell dołączył do serialowego uniwersum Arrowverse stacji The CW w 2014 roku. Po raz pierwszy wcielił się w rolę Micka Rory’ego, znanego także jako Heat Wave w serialu Flash. Następnie razem z Wentworthem Millerem, z którym przez wiele lat grał w serialu Skazany na śmierć, dołączył do Legends of Tomorrow, gdzie znajdował się w głównej obsadzie przez 6 sezonów. O swoim nieoczekiwanym odejściu poinformował w piątek na Instagramie. Dzień później aktualizował wpis, który nazwał „clickbaitem dla mediów” oraz skonkretyzował, że tak naprawdę to nie odchodzi całkowicie z Legends of Tomorrow, natomiast będzie ograniczał się wyłącznie do gościnnych powrotów. Potwierdził też, że nie jest skonfliktowany z twórcami i szefami Warner Bros. A następnie usunął posta w serwisie.

heatwave purcell legends of tomorrow

fot. materiały prasowe

Serial opowiada o tajemniczym władcy czasu z przyszłości, który tworzy niezwykłą grupę herosów i złoczyńców, by uratować świat. W produkcji występują: Brandon Routh, Dominic Purcell, Caity Lotz, Nick Zano, Maisie Richardson-Sellers, Jes Macallan oraz Courtney Ford.

Zobacz również: Seriale DC Comics. Najlepsze produkcje o superbohaterach


Źródło: comicbook.com/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Fanka Batmana, fantastyki, horroru i dobrych kryminałów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?