Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Legion samobójców jako anime? Nowy zwiastun Suicide Squad Isekai

Autor: Filip Ostaszewski
14 marca 2024
Legion samobójców jako anime? Nowy zwiastun Suicide Squad Isekai

Właśnie otrzymaliśmy zapowiedź kolejnej wersji kultowej już drużyny antybohaterów. Suicide Squad Isekai zabierze nas tym razem do świata anime!

Suicide Squad Isekai to serialowa produkcja, przedstawiająca przygodę Legionu Samobójców. Odpowiedzialne za nią jest studio WIT, czyli twórcy kultowego Attak on Titan. Właśnie dostaliśmy zwiastun anime, wraz z plakatem zapowiadające produkcje. Na zwiastunie możemy zobaczyć sceny, w których pierwsze skrzypce gra uwielbiana przez fanów Harley Quinn oraz Joker. Widzimy także innych bohaterów, jak Deadshot, Peacmaker czy King Shark. 

Otwórz zdjęcie

fot. Warner Bros.

Więcej o nadchodzących produkcjach na Movies Room:

O czym opowie nowy Legion Samobójców?

Serial przedstawi losy drużyny, która została wysłana na misję przez nikogo innego jak Amande Waller. Bohaterowie będą zmuszeni udać się do alternatywnego świata, przepełnionego stworami takimi jak smoki czy orkowie - Isekai, jak możemy przeczytać w streszczeniu anime. W produkcji usłyszymy między innymi Anne Nagase (Harley Quinn), Reigo Yamaguchi (Deadshot), Takehito Koyasu (Peacmaker), Chika Anzai (Katana), Jun Fukuyama (Clayface), Subaru Kimura (King Shark), Kujira (Amanda Waller), Taku Yashiro (Rick Flag) czy Mamiko Nato w roli Aldory. Muzykę do serialu natomiast skomponuje Kenichiro Suehiro, a za projkt postaci odpowiedzialny jest Naoto Hosoda.

Zwiastun Suicide Squad Isekai

Suicide Squad Isekai zapowiedziane jest na lipiec 2024 roku

Źródło: Warner Bros / Ilustracja wprowadzająca: kadr z zapowiedzi serialu Suicide Squad Isekai 

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.