Lisa Kudrow zdradza informacje na temat odcinka specjalnego Przyjaciół!

Odcinek specjalny Przyjaciół miał pojawić się w 2020 roku, ale z powodu pandemii nie doszło to do skutku. Podczas podcastu Roba Lowe’a Literally! Lisa Kudrow odniosła się do projektu.

Aktorka wcielająca się w rolę Phoebe powiedziała, że zdjęcia do odcinka ruszą wczesną wiosną. Potwierdziła tym słowa Matthew Perry’ego, który w swoim listopadowym poście na Twitterze zasugerował, że produkcja ruszy w marcu. Kudrow wspomniała też, że nagrała już coś do nadchodzącego projektu.

Warto pamiętać, że odcinek specjalny Przyjaciół nie będzie kontynuacją ani rebootem kultowej serii. Lisa Kudrow podkreśliła ten fakt też w podcascie. Będzie to spotkanie aktorów po latach, na którym wrócą oni wspomnieniami do historii swoich bohaterów.

Lisa Kudrow zdradza informacje na temat odcinka specjalnego Przyjaciół!

Fot. Przyjaciele

Zobacz również: Ruszyły prace nad 2. sezonem Ted Lasso! Pierwsze zdjęcie z planu

Premiera produkcji odbędzie się na HBO Max. W Polsce platforma będzie dostępna w drugiej połowie 2021 roku. Zastąpi ona HBO GO.


Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Przyjaciele

Dziennikarka

Studentka filologii polskiej oraz publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia i platform streamingowych.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?