M.O.D.O.K. nie będzie częścią Marvel Cinematic Universe

Jest sporo dyskusji związanych z M.O.D.O.K.’iem. Serial animowany trafi na Hulu, ale potwierdzono, że serial nie odbędzie się w Marvel Cinematic Universe.

Istnieje wiele niepewności związanych z relacjami między produkcjami Marvel Television a tymi, z Marvel Studios. Szczególnie jeśli chodzi o to, czy ten pierwszy należy uznać za „kanon” w Marvel Cinematic Universe. Możemy jednak teraz potwierdzić, że M.O.D.O.K. nie zostanie osadzony w tym świecie.

Zobacz również: Falcon i Zimowy żołnierz – pojawił się szczery zwiastun serialu MCU!

Showrunner Jordan Blum, wypowiedział się na temat tych przepuszczeń:

Tak, jesteśmy naszym własnym wszechświatem. Myślę, że Harley Quinn jest dobrym przykładem czegoś podobnego, to nie są filmy, ale jest naprawdę fajne. Marvel ma bazę danych wszystkich wszechświatów w multiwersum. Jest facet, który nią zarządza i pozwolili mi wybrać numerację naszego świata.

Co ciekawe, Blum powiedział dalej, że pomimo odwołania programów takich jak Tigra & Dazzler i Howard the Duck, prezes Marvel Studios, Kevin Feige, wspiera M.O.D.O.K.

Naprawdę pozwolili nam robić swoje, wiesz i nie sądzę, żebyśmy kiedykolwiek otrzymali od nich jakieś nakazy lub cokolwiek. Oni po prostu mówili: To działa, nie przestawaj.

Serial M.O.D.O.K. tworzą Patton Oswalt i Jordan Blum. Serial podąża za tytułowym M.O.D.O.K.’iem, który został wyrzucony z firmy, ponieważ boryka się z próbami i udrękami życia rodzinnego. Animację do serialu stworzył Stoopid Buddy Stoodios.

Premierę serialu zapowiedziano na 21 maja 2021 roku.


Źródło: comicbookmovie/ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu M.O.D.O.K.

Redaktor prowadzący działu "Z ostatniej chwili"

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?