Młody Sheldon – serial przedłużony o trzy kolejne sezony

Decyzją CBS seria Młody Sheldon, w reżyserii Chucka Lorrego (twórcy Teorii Wielkiego Podrywu), otrzyma dodatkowe trzy sezony.

A to oznacza, że przygody Sheldona Coopera będą widniały na ramówce stacji CBS przynajmniej do 2024 roku. Chociaż zazwyczaj nie przedłuża się seriali o kilka sezonów na raz, w przypadku Młodego Sheldona podobna sytuacja miała miejsce w 2019 roku, kiedy to zapowiedziano dwa sezony (3. i 4.).

Sezon czwarty miał swoją premierę w listopadzie 2020 roku. Wszystkie cztery sezony serialu Młody Sheldon dostępne są do obejrzenia na platformie HBO GO po wykupieniu subskrypcji.

Zobacz również: Powerpuff – Donald Faison dołącza do obsady!

Z końcem bieżącego roku na ekrany trafi 5. sezon, a w obsadzie ponownie pojawią się: Iain Armitage w roli Sheldona, Zoe Perry jako Mary, Lance Barber jako George Sr.

Annie Potts (Meemaw), Raegan Revord (Missy), Montana Jordan (Georgie), Matt Hobby (Pastor Jeff) i Jim Parsons (głos Sheldona). Na drugim planie pojawią się natomiast: Wallace Shawn (Dr. Sturgis), Ryan Phuong (Tam), Craig T. Nelson (Dale), Wyatt McClure (Billy Sparks), Danielle Pinnock (Ms. Ingram) i Rex Linn (Principal Petersen).


Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: HBO GO

Redaktor prowadzący działu "Z ostatniej chwili"

Pisarz z zamiłowania, dziennikarz z pasji, fanatyk filmu i literatury. W międzyczasie poza pisaniem oddaje się szlachetnej sztuce muzyki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?