Nowy utwór Cjalisa promuje 2. sezon Egzorcysty

Drugi sezon animacji Egzorcysta promuje nowa piosenka Cjalisa, muzycznego alter ego Bartosza Walaszka. Teledysk do piosenki Egzorcysta 2 umieszczono w czwartek na kanale SPinka Film Studio na Youtube i na obecny moment klip odtworzono 402 tysięcy razy.

Egzorcysta to produkcja oryginalna serwisu Showmax i animacja dla dorosłych, której autorem jest Bartosz Walaszek (Kapitan BombaBlok Ekipa). W serialu śledzimy losy Bogdana Bonera, człowieka do którego dzwoni się w ostateczności. Na co dzień zajmuje się pracami budowlano-remontowymi, ale w ramach powołania – walczy z demonami, wampirami, duchami i innymi siłami nieczystymi.

Zobacz również: Teledysk Cjalisa i cameo w Blok Ekipie promują pierwszy sezon Egzorcysty

cjalis teledysk egzorcysta 2

fot. kadr z youtube (Cjalis – Egzorcysta 2)

Premiera drugiego sezonu Egzorcysty odbyła się 24 maja na Youtube i w serwisie Showmax. Kolejne epizody publikowane są w czwartki tylko na Showmax.com. Pierwszy sezon zadebiutował nieoczekiwanie 1 listopada 2017 roku i liczył 13 epizodów.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z youtube.com [Cjalis – Egzorcysta 2]

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?