Advertisement
Advertisement

Obi-Wan Kenobi – Indira Varma dołącza do obsady!

Indira Varma znana z Gry o Tron została obsadzona w długo oczekiwanym serialu Obi-Wan Kenobi, który zostanie wydany na Disney +.

Gwiazda Gry o Tron, Indira Varma, wystąpi w nadchodzącym serialu Obi-Wan Kenobi. Varma dołącza do Ewana McGregora, a także Haydena Christensena, którzy powrócą do roli Obi-Wana Kenobiego i Dartha Vadera w nadchodzącym tworze Disneya. Serial stał się jednym z najbardziej oczekiwanych programów wśród fanów Gwiezdnych Wojen.

Zobacz również: Wu Assassins z filmową kontynuacją!

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych ról Varmy była gra Ellaria Sand w Grze o Tron aż do części siódmego sezonu serialu. Obi-Wan Kenobi rozpocznie zdjęcia późną wiosną w Los Angeles.

Akcja tego ekskluzywnego serialu Disney+ rozpoczyna się dziesięć lat po dramatycznych wydarzeniach znanych widzom z Zemsty Sithów. Konkretne szczegóły fabuły serialu Star Wars: Obi-Wan Kenobi pozostają w tajemnicy. Wiemy jednak, że Ewan McGregor powróci jako Obi-Wan Kenobi a Hayden Christensen jako Darth Vader, aby zmierzyć się ze swoim dawnym mistrzem. Wśród twórczyń serialu znajdzie się Deobrah Chow (The Mandalorian).

Premierę wyznaczono na 2022 rok.


Źródło: Screen Rant, ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Gra o Tron

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?