Obi-Wan Kenobi – poznaliśmy oficjalną obsadę serialu Disney+!

Lucasfilm oficjalnie potwierdziło jakich aktorów zobaczymy w nadchodzącym serialu Disney+, Obi-Wan Kenobi. Oprócz Ewana McGregora czy Haydena Christensena zobaczymy m.in. Joela Edgertona, Sunga Kanga czy Kumaila Nanjianiego!

Już w kwietniu ruszą prace na planie serialu Obi-Wan Kenobi. Na ten moment nie wiemy do końca, o czym będzie ta produkcja, ale za to poznaliśmy pełną obsadę! Oprócz Ewana McGregora, który powróci do roli Kenobiego czy Haydena Christensena, który powróci do roli Anakina Skywalkera/Dartha Vadera, zobaczymy kilka znanych twarzy. Mowa m.in. o Kumailu Nanjianim, którego w tym roku zobaczymy w filmie Marvela – Eternals, czy też o Joelu Edgertonie, który wcześniej w uniwersum Star Wars wcielił się w rolę wujka Luke’a Skywalkera. Skoro powróci wujek Owen, to musi powrócić także ciocia Beru. I tak się stanie, gdyż do roli powróci Bonnie Piesse!

Poniżej możecie znaleźć listę członków obsady serialu:

Obi-Wan Kenobi -poznaliśmy oficjalną obsadę serialu Disney+!

Obsada serialu Obi-Wan Kenobi

Zobacz również: Lucyfer – poznaliśmy datę premiery nowych odcinków 5. sezonu!

Akcja tego ekskluzywnego serialu Disney+ rozpoczyna się dziesięć lat po dramatycznych wydarzeniach znanych widzom z Zemsty Sithów. Konkretne szczegóły fabuły serialu Star Wars: Obi-Wan Kenobi pozostają w tajemnicy. Wiemy jednak, że Ewan McGregor powróci jako Obi-Wan Kenobi a Hayden Christensen jako Darth Vader, aby zmierzyć się ze swoim dawnym mistrzem. Wśród twórczyń serialu znajdzie się Deobrah Chow (The Mandalorian).


Źródło: Lucasfilm / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?