Plotkara – znamy imiona bohaterów nowej wersji serialu!

Reboot Plotkary ma zadebiutować na HBO Max w 2021 roku. Historia zawarta w dziesięciu odcinkach opowie o wydarzeniach rozgrywających się osiem lat po tych z pierwotnej wersji produkcji. Dziś znamy już imiona nowych bohaterów serialu.

Narratorką ponownie zostanie Kristen Bell. Za produkcję odpowiedzialne są te same osoby, które zajmowały się pierwotną wersją Plotkary, czyli Josh Schwartz, Stephanie Savage i Joshua Safran. Scenariusz oparty będzie na książce Cecily von Ziegesar. Historia opowie o grupie nastolatków z elitarnej szkoły w Nowym Jorku. Poza tym serial skupi się na tym, jak social media i miasto zmieniły się na przestrzeni lat.

Na oficjalnym Twitterze Plotkary ujawniono imiona głównych bohaterów wraz z ich zdjęciami.

Zobacz również: Ponownie wstrzymano prace nad wieloma serialami w USA

Serial ma zadebiutować jeszcze w tym roku na HBO Max.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarka

Studentka filologii polskiej oraz publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia i platform streamingowych.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?