Advertisement
Advertisement

Secret Invasion – Ogłoszenie castingowe zdradza antagonistę?

O ile nam wiadomo, zdjęcia do Secret Invasion mają się rozpocząć jeszcze w tym roku, a nowe ogłoszenie castingowe może dać kilka wskazówek na temat złoczyńcy serialu i dwóch drugoplanowych postaci.

Secret Invasion został ogłoszony podczas Dnia Inwestora wraz z kilkoma innymi planowanymi programami Disney+. Ekranowa adaptacja uznanego komiksu Briana Michaela Bendisa może być najbardziej oczekiwanym z całego grona zapowiedzi.

Zobacz również: Ant-Man i Osa: Quantumania – T.I. wyrzucony z obsady!

Samuel L. Jackson i Ben Mendelsohn powrócą w serialu do roli Nicka Fury’ego, a także Talosa. Serial będzie adaptacją – prawdopodobnie na znacznie mniejszą skalę – historii inwazji Skrullów na Ziemię. Na chwilę obecną, niewiele wiemy o serialu poza tym. Natomiast serwis Illuminerdi podzielił się kilkoma szczegółami na temat trzech drugoplanowych ról, w tym złoczyńcy.

Marvel poszukuje obecnie aktora w wieku od 50 do 60 lat, który zagrałby głównego antagonistę Secret Invasion, wraz z aktorką w wieku 40-50 lat, której postać będzie „dzielić wiele scen z Nickiem Furym”. Jest też apel o „ważną rolę drugoplanową do odegrania przez młodszą aktorkę”.

Te ogłoszenia nie ujawniają zbyt wiele, ale jeśli serial w ogóle trzyma się komiksu, złoczyńcą najprawdopodobniej będzie Dorrek VII, Cesarz Imperium Skrullów. Istnieją również spekulacje, że młodszą postacią może być Abigail Brand.

Zobacz również: Liga Sprawiedliwości – nowa, efektowna zapowiedź Snyder Cut

Secret Invasion to nowo ogłoszony serial na Disney +, w którym Samuel L. Jackson jako Nick Fury i Ben Mendelsohn jako Skrull Talos – postacie, które po raz pierwszy spotkały się w Captain Marvel. Seria komiksów crossover przedstawia frakcję zmiennokształtnych Skrullów, którzy infiltrują Ziemię od lat.


Źródło: comicbookmovie, ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?