She-Hulk – Jameela Jamil dołącza do obsady serialu jako główna antagonistka!

Dwa dni temu otrzymaliśmy pierwszy odcinek serialu Loki. Produkcja stała się wielkim hitem na całym świecie, ale odejdźmy na chwilę od tego tematu i skupmy się na innym serialu, który zmierza na Disney+, She-Hulk.

Według portalu The Illuminerdi poznaliśmy głównego antagonistę, a raczej antagonistkę serialu She-Hulk oraz odtwórczynię tej roli. Superbohaterce She-Hulk przeciwstawi się potężna Titania, w którą wcieli się Jameela Jamil (Dobre miejsce)! Zapewne duża ilości ludzi nigdy nie słyszała o takiej postaci. Śpieszę więc z pomocą!

Kim jest Titania?

Mary MacPherran aka. Titania otrzymała swoje moce od Doctora Doom, aby mogła ona dołączyć do jego armii potrzebnej do walki przeciwko grupie superbohaterom, do której należała m.in. She-Hulk. Jennifer Walter (She-Hulk) i Titania stały się zawziętymi rywalkami o równej sile. Do zdolności superzłoczyńcy należy nadludzka siła i wytrzymałość, niezniszczalna skórka, a jej kostium został wyposażony w kolce, które służą jako ochrona, ale przede wszystkim sprawia, że przestępczyni wygląda jeszcze bardziej złowieszczo.

She-Hulk - Jameela Jamil dołącza do obsady serialu jako główna antagonistka!

Fot. materiały prasowe

Zobacz również: WandaVision bez drugiego sezonu?! Elizabeth Olsen komentuje!

Jennifer Walters, znana jako She-Hulk, jest odnoszącą sukcesy prawniczką oraz kuzynką Bannera. Nie ujawniono, czy w MCU też tak będzie. W komiksach bohaterka uległa poważnemu wypadkowi, a Bruce, aby uratować jej życie, postanowił przeprowadzić transfuzję własnej krwi. Na skutek tego Jennifer zamieniła się w żeńską wersję Hulka, jednak po przemianie zachowała swoją inteligencję oraz osobowość.

Scenarzystką przydzieloną do serialu jest Jessica Gao, Pracowała ona przy kultowym już Rick i Morty, i zdobyła nagrodę Emmy za odcinek Pickle Rick. Oprócz tego, najbardziej znanym dziełem Gao jest Dolina Krzemowa. Odpowiadała ona za dwa odcinki amerykańskiej komedii. Teraz będzie ona mogła dodać do swojego portfolio serial z kręgu MCU. Będzie to również pierwsza produkcja, nad którą ma okazję pracować od początku do końca. Wszystkie odcinki mają wyjść spod jej pióra.


Źródło: theilluminerdi.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?