Sky Rojo – ekipa opowiada, o czym jest produkcja

Sky Rojo to jeden z najgorętszych hitów platformy Netflix dotychczasowego roku. Czekając na kontynuację, możemy rzucić okiem na kolejne zakulisowe materiały.

Twórcy i aktorzy opowiadają o fabule (bez spoilerów), postaciach i energii w hiszpańskim serialu Sky Rojo. Uwaga, materiał zawiera dużą ilość słowa „puta”.

Zobacz również: Sky Rojo – zapowiedź i data premiery 2. sezonu!

Pierwszy sezon Sky Rojo składa się z ośmiu odcinków. Jego twórcami są Álex Pina i Esther Martínez Lobato. Kolejny hiszpański serial Netflixa skupia się na losach trzech prostytutek uciekających przed alfonsem i jego zbirami. Podróż ku wolności będzie szalona, chaotyczna i pełna przygód.

W obsadzie serialu pojawią się Verónica Sánchez, Lali Espósito, Yany Prado czy Miguel Ángel Silvestre. Produkcja zadebiutowała na platformie Netflix 19 marca, natomiast już 23 lipca czeka nas 2. sezon.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?