Star Wars – Katee Sackhoff nie wie czy powróci do roli Bo-Katan

Katee Sackhoff, która wcieliła się w rolę Bo-Katan w serialu The Mandalorian nie wie czy powróci do swojej roli w uniwersum Gwiezdnych wojen. Aktorka użyczyła także głosu ów bohaterce w serialach animowanych The Clone Wars oraz Rebels.

Zakończenie drugiego sezonu The Mandalorian zostawia twórcom otwartą furtkę na rozwinięcie historii postaci granej przez Sackhoff. Niemniej jednak aktorka w wywiadzie dla Looper, zdradziła, iż nie posiada na ten moment informacji dotyczących powrotu Bo-Katan do uniwersum.

Szczerze żałuję, że nie mogę ci powiedzieć, czy coś wiem. Naprawdę nie wiem. Wiem, gdzie skończyliśmy i to wszystko. Mogę jedynie użyć wyobraźni i mieć nadzieję, że zobaczymy całkiem fajne rzeczy, ale nie mam pojęcia.

Zobacz również: Falcon i Zimowy Żołnierz – T’Challa nie będzie zapowiedzianym cameo!

Z jednej strony zrozumiałe jest, że Katee Sackhoff może jeszcze nie wiedzieć, co z jej rolą Bo-Katan, gdyż Disney dopiero zapowiedział nadchodzące produkcje. Niemniej wspomniane zakończenie wątku jej postaci w The Mandalorian daje nadzieję na to, że zobaczymy ją jeszcze w uniwersum.


Źródło: looper.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu The Mandalorian

Stały współpracownik

Kinoman uwielbiający oglądać filmy i seriale niezależnie od gatunku oraz czytać książki/komiksy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?