Advertisement
Advertisement

The Last of Us – Pedro Pascal i Bella Ramsey w obsadzie!

Naughty Dog potwierdza, że do obsady serialu The Last of Us dołącza Pedro Pascal znany z Mandaloriana oraz Bella Ramsey, którą możemy znać z Gry o Tron!

Naughty Dog, twórcy gry The Last of Us potwierdzili na swoim Twitterze, że gwiazdy MandalorianaGry o Tron dołączą do obsady najnowszego serialu HBO.

Pedro Pascal wystąpił w takich produkcjach jak Wonder Woman 1984, Narcos a także odegrał główną rolę w serialu Mandalorian. Natomiast Belle Ramsey znamy głównie z Gry o Tron jako Lyanna Mormont. Podczas The Last of Us zobaczymy ich w roli Joela Millera oraz Ellie.

Zobacz także: Riverdale – zwiastun piątego odcinka 5. sezonu

Akcja The Last Of Us rozegra się 20 lat po tym, jak Ameryka została zniszczona przez epidemię. Główni bohaterowie, czyli Joel i Ellie muszą udać się razem poza granice strefy kwarantanny. Podróż po postapokaliptycznym świecie okaże się trudna i brutalna, a oni będą musieli liczyć na siebie, by przeżyć.


Źródło: Twitter, ilustracja wprowadzenia: kadr z gry The Last Of Us

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?