The Umbrella Academy – członkowie The Sparrow Academy zostali obsadzeni!

Sezon 2. The Umbrella Academy, a przede wszystkim finałowy odcinek zostawił fanów z wieloma pytaniami. Jedno z nich otrzymało dzisiaj odpowiedź, gdyż właśnie poznaliśmy aktorów, którzy wcielą się w rolę członków The Sparrow Academy!

Finałowy odcinek drugiego sezonu The Umbrella Academy zszokował fanów serialu. Po powrocie bohaterów do czasów współczesnych okazuje się, że coś się zmieniło. Mianowicie mowa o pojawieniu się The Sparrow Academy, czyli inną wersję zespołu, niż tą, którą znamy z dwóch poprzednich sezonów serialu. Dzisiaj otrzymaliśmy nowe informacje na temat tych postaci oraz kto ich zagra. Mowa o:

  • Marcus/Numer 1 (Justin Cornwell) – urodzony lider, emanujący pewnością siebie oraz trzymający rodzinę razem, który jest tak samo czarujący jak kolosalny.
  • Ben/Numer 2 (Justin H. Min) – ten Bennie jest tą postacią, którą znamy. Ta wersja jest intrygancki, taktyczny i bezwzględny, zdeterminowany, aby utrzymać status lidera.
  • FEI/Numer 3 (Britne Oldford) – zazwyczaj jest najmądrzejszą osobą w pokoju. Jest także otwarta na negocjacje, ale w momencie gdy ktoś wejdzie jej w drogę, nie ma już możliwości odwrotu.
  • Alphonso/Numer 4 (Jake Epstein) –  pokryty bliznami, zwalczający przestępczość wojownik ze żrącym i gryzącym poczuciem humoru. Uwielbia słownie krytykować swoich przeciwników, tak samo jak uwielbia dobrą pizzę i sześciopak piwa
  • Sloane/Numer 5 (Genesis Rodriguez) – romantyczna marzycielka, która chętnie zobaczyłaby świat poza akademią. Mimo tego, że czuję się być mocno związana ze swoją rodziną, Sloane ma własne plany i możliwe, że będzie działać zgodnie z nimi.
  • Jayme/Numer 6 (Cazzie David) – samotnik ze wzbudzającym strach warknięciem, które każdy wolałby ominąć. Nie mówi dużo, ponieważ nie ma takiej potrzeby.
  • Christopher – telekinetyczna kostka, która może zamrozić cały pokój lub wzbudzić paraliżujący strach, bez jakiegokolwiek zagrożenia. Godna zaufania, lojalna wyrocznia jest traktowana jako członek rodziny

Zobacz również: Deadpool 3 – Ryan Reynolds oficjalnie wystąpi w MCU!

Opis sezonu drugiego The Umbrella Academy:

Pięć ostrzegał swoją rodzinę (wiele razy), że użycie jego mocy do ucieczki przed apokalipsą wywołaną przez Vanyę w 2019 roku było ryzykownym pomysłem. No i miał rację — rodzeństwo zostało rozrzucone w czasie na przestrzeni trzech lat od 1960 roku, wokół Dallas w stanie Teksas. Po utknięciu w przeszłości niektórzy z nich — przekonani, że są jedynymi ocalałymi — zaczynają budować nowe życie. Pięć ląduje jako ostatni, w samym środku katastrofy atomowej, która — uwaga, spojler! — jest skutkiem zakłócenia linii czasu przez grupę (czy to déjà vu?). Teraz Akademia musi się jakimś sposobem znowu zebrać, odkryć, co wywołało katastrofę, zapobiec jej, a później powrócić do teraźniejszości, żeby nie dopuścić do drugiej apokalipsy — unikając przy tym zamachów ze strony trójki bezlitosnych zabójców ze Szwecji. Luzik, wszystko pójdzie jak z płatka.


Źródło: Netflix, Twitter / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu The Umbrella Academy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?