Titans – wiemy kto wcieli się w role Barbary Gordon w 3. sezonie!

Serial Titans właśnie znalazł swoja Barbarę Gordon, którą zobaczymy w 3. sezonie! Jest to Savannah Welch, aktorka znana z filmu Boyhood czy serialu Six!

Pracę nad sezonem 3. serialu Titans nadal trwają, a my dowiadujemy się kolejnych bardzo ciekawych rzeczy. Wcześniej otrzymaliśmy pierwsze spojrzenie na kostium Red Hooda i nowy kostium Starfire, a dzisiaj Variety wyjawiło kto wcieli się w rolę Barbary Gordon znaną także jako Batgirl czy Wyrocznię. Będzie to Savannah Welch, aktorka z serialu stacji History – Six, oraz nagradzanego filmu Boyhood.

Titans - wiemy kto wcieli się w role Barbary Gordon w 3. sezonie!

Fot. materiały prasowe

Zobacz również: Sky Rojo – zapowiedź nowego serialu od twórców Domu z papieru!

Barbara Gordon w serialu ma pojawić się już jako Wyrocznia, po tym jak kula wystrzelona przez Jokera wysłała ją na wózek inwalidzki. Barbara jest wojowniczo nastawiona do Bruce’a Wayne’a. Jej życie staje się jeszcze bardziej skomplikowane, gdy Dick Grayson (Brenton Thwaites), powraca do Gotham. Ich stary romans powraca do życia, ale zawiązują także nową współpracę, aby dalej zwalczać przestępczość w mieście.

Titans - wiemy kto wcieli się w role Barbary Gordon w 3. sezonie!

Fot. materiały prasowe

Zobacz również: Wonka – znamy datę premiery filmu o przeszłości Willy’ego Wonki!

Pierwszy sezon okazał się bardzo dużym sukcesem komercyjnym mimo mieszanych recenzji krytyków. Titans rozpędziło rozwój platformy streamingowej DC, dzięki czemu dostaliśmy później takie seriale jak rewelacyjny Doom Patrol.

Premiera kontynuacji odbyła się 6 września tego roku. W rolach głównych występują Brenton Thwaites, Teagan Croft, Anna Diop oraz Ryan Potter.


Źródło: variety.com / Ilustracja wprowadzenia: WB Games Montréal

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Więcej informacji o
, , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?