Treadstone – znamy odtwórców głównych ról spin-offa Bourne’a!

Pojawiły się kolejne informacje na temat produkcji telewizyjnej z uniwersum Jasona Bourne’a. Wiemy bowiem już, kto będzie bohaterem  Treadstone.

Pierwszą osobą jest Jeremy Irvine (Czas wojny), który zagra agenta wysłanego przez CIA do zabicia celu, wplątując się przy tym w konflikt na międzynarodową skalę. Z kolei znany z Sense8 Brian J. Smith wcieli się w prostego robotnika, który dokonuje pewnego wstrząsającego odkrycia na temat swojej osoby.

Treadstone

kadr z filmu Czas wojny

Zobacz również: Film Red Notice opóźniony przez nową datę premiery Wonder Woman 1984

Treadstone ma opowiedzieć o powstaniu i funkcjonowaniu tytułowego programu, który zajmował się szkoleniem ludzi na świetnie wyszkolone, bezduszne maszyny do zabijania. Fabuła skupi się na rozrzuconych po świecie agentach, którzy zakamuflowani w różnych rolach społecznych są „rozbudzani” tylko na konkretne misje.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?