Advertisement
Advertisement

WandaVision – Czy serial otworzy furtkę dla X-Men?

Spekulowano, że WandaVision może otworzyć drzwi dla mutantów do MCU. Szef Marvela Kevin Feige z pewnością nie wyklucza takiej możliwości.

Fani zastanawiali się, w jaki sposób Marvel Studios włączyłoby X-Men do Marvel Cinematic Universe. Wielu uważa, że ​​wprowadzenie mutantów może nastąpić poprzez eksplorację Multiverse.

Wiemy, że Doctor Strange in the Multiverse of Madness zabierze nas w alternatywne rzeczywistości, ponieważ Scarlet Witch wiąże się z tą przygodą. Spekuluje się, że w WandaVision będziemy mogli zobaczyć mutantów.

Zobacz także: Thor: Love and Thunder – Dave Bautista dołącza do członków obsady!

Podczas wywiadu, Kevin Feige został zapytany o pierwszy możliwy występ X-Men w świecie MCU. Zgodnie z oczekiwaniami niczego nie potwierdził i niczegnie zaprzeczy, ale wydawał się sugerować, że jest taka możliwość.

Deadline: Wiemy, że Monica Rambeau pojawi się w WandaVision, a to łączy się z Kaptain Marvel 2. Serial łączy się również z Doctor Strange in the Multiverse of Madness. Czy WandaVision jest wprowadzeniem X-Men, który planujesz?

Feige: Z perspektywy czasu, wszystko może być furtką do wszystkiego. 

WandaVision główne role zagrają Elizabeth Olsen oraz Paul Bettany, którzy w poprzednich produkcjach MCU wcielali się w tytułowe postacie. Akcja serialu rozgrywać się ma w XX wieku, dlatego wszystko wskazuje na to, że w nowej produkcji Marvel Studios będziemy mieli do czynienia z multiwersum. Serial ma mieć powiązanie z Doctor Strange in the Multiverse of Madness, którego premierę zapowiedziano na marzec 2022 roku.


Źródło: comicbookmovie, ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?