WandaVision – reklama tostera Stark Industries na nowym materiale

Już jutro premiera trzeciego epizodu WandaVision – naprawdę udanego jak na razie startu serialowej puli projektów MCU.

Tymczasem w oczekiwaniu na dalsze koleje losów naszych bohaterów pojawiło się krótkie wideo, przedstawiające jedno z najciekawszych nawiązań do uniwersum w ciągu pierwszych odcinków: toster od Stark Industries. Czy będzie to miało jakiś związek z fabułą serialu, czy to po prostu zabawna ciekawostka, do której już się nie powróci – przekonamy się w kolejnych odcinkach.

Zobacz również: King in Black #3 – Iron Man z najpotężniejszym ulepszeniem pancerza w historii komiksów!

WandaVision główne role zagrają Elizabeth Olsen oraz Paul Bettany, którzy w poprzednich produkcjach MCU wcielali się w tytułowe postacie. Akcja serialu rozgrywać się ma w XX wieku, dlatego wszystko wskazuje na to, że w nowej produkcji Marvel Studios będziemy mieli do czynienia z multiwersum. Serial ma mieć powiązanie z Doctor Strange in the Multiverse of Madness, którego premierę zapowiedziano na marzec 2022 roku.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?