WandaVision – Wanda w kultowym stroju oraz komentarze od kompozytorów!

WandaVision już za 10 dni, a my coraz bardziej jesteśmy zniecierpliwieni pierwszego odcinka. Wczoraj Disney zaprezentował nam kolejny zwiastun serialu, w którym usłyszeliśmy prawdopodobną muzykę z czołówki. A także zobaczyliśmy główną aktorkę w nowym stroju tytułowej Wandy!

Do serialu WandaVision muzykę zrobili Kristen Anderson-Lopez i Robert Lopez, artyści odpowiedzialni za soundtrack do Krainy Lodu, który został nagrodzony Oscarem.

Robert Lopez powiedział:

WandaVision ”to taki fajny, dziwny, jedyny w swoim rodzaju projekt”. Kiedy reżyser, Matt Shakman – stary przyjaciel z czasów studiów – przedstawił nam go, nie myśleliśmy o tym długo.

Zaś Kristen Anderson-Lopez dodała:

Dorastałam w latach 80., oglądając przez cały dzień sitcomy z każdej dekady. Kocham Lucy, The Brady Bunch i Family Ties ukształtowały to, kim jestem i jak się poruszam po świecie. Więc ten projekt był spełnieniem marzeń

Zobacz także: Shuri jako Czarna Pantera na fanowskiej grafice!

Dzięki tym komentarzom Elizabeth Olsen przebrała się za Scarlet Witch, w jej komiksowej odsłonie. Trzeba przyznać, że aktorka świetnie wygląda w kultowym już, nakryciu głowy.

https://www.instagram.com/the_geek_power/

W serialu Disney+ główne role zagrają Elizabeth Olsen (Scarlet Witch) oraz Paul Bettany (Vision), którzy w poprzednich produkcjach MCU wcielali się w tytułowe postacie. Obok nich pojawią się Teyonah Parris (Monica Rambeu), Kat Dennings (Darcy Lewis), Randall Park i Kathryn Hahn. Twórczynią serialu jest Jac Schaeffer.

Premiera superbohaterskiego serialu zaplanowana jest na 15 stycznia 2021 roku. Odcinki pojawiać będą się na Disney+.


Źródło: comicbookmovie, ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu WandaVision

Stały współpracownik

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?