WandaVision – Zobacz Viggo Mortensena jako Magneto

Śmierć, podatki i pojawienie się X-Menów w Marvel Cinematic Universe to trzy pewne elementy życia. Zobacz jak Viggo Mortensen prezentowałby się jako Magneto.

WandaVision przedstawia historie Wandy Maximoff. Wiele osób twierdzi, że serial jest wzorowany na komiksie Ród M, więc powinniśmy zobaczyć Magneto?

Zobacz także: Spider-Man 3 – Elizabeth Olsen o możliwym wystąpieniu w filmie

Na pewno zobaczymy, ale pytanie raczej brzmi kiedy? Fani doczekują się tego tak bardzo, aż BFHDesign udostępnił  grafikę Magneto w klasycznym szkarłatnym stroju. Co ciekawe, modelem do tego dzieła był nie kto inny, a Viggo Mortensen, który wystąpił w takim hicie jak Władcy Pierścieni!

fot. https://www.instagram.com/thebatflashhunterdesign/

WandaVision główne role zagrają Elizabeth Olsen oraz Paul Bettany, którzy w poprzednich produkcjach MCU wcielali się w tytułowe postacie. Akcja serialu rozgrywać się ma w XX wieku, dlatego wszystko wskazuje na to, że w nowej produkcji Marvel Studios będziemy mieli do czynienia z multiwersum. Serial ma mieć powiązanie z Doctor Strange in the Multiverse of Madness, którego premierę zapowiedziano na marzec 2022 roku.


Źródło: ComicBook, ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Stały współpracownik

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?