Jak według Ciebie powinna skończyć się Gra o Tron? Wygraj gadżety z serialu!

Za nami piąty odcinek finałowego sezonu Gry o Tron! Z tej okazji na naszym kanale pojawił się nowy materiał, w którym omawiamy najnowsze wydarzenia z Westeros. Tym razem przygotowaliśmy również wyjątkowy konkurs!

Żeby wygrać zestaw gadżetów z Gry o Tron napiszcie pod naszym filmem na YouTubie Jak według Was powinien skończyć się serial. Do wygrania 2x zestaw: kubek + notes + smocza maska 3D. Subskrybujcie nasz kanał i oglądajcie Grę o Tron w HBO i HBO GO!

Finałowy sezon Gry o Tron liczy  6 odcinków, które możemy oglądać co tydzień na antenie HBO w poniedziałki o godzinie 3:00 w nocy oraz o 20:10. Wszystkie poprzednie sezony dostępne są na platformie HBO GO.

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aleksandra pisze:

Varys zlecił zatrucie Denerys i ona ginie. Poinformował Yare i Dorne o pochodzeniu Johna. Niestety przed śmiercią Danerys zabija Johna ( szalona królowa). Bękart Roberta zostaje królem.

Ewelina pisze:

Moim zdaniem gra o tron powinna się skończyć tak że, Daenerys za to co zrobiła za spalenie ludu i zniszczenie całego miasta i czerwonej twierdzy powinna zginąć najlepiej w ten sam sposób w jaki zgineli wszyscy mieszkańcy czyli od ognia własnego smoka, John Snow (Aegon Targarien) powinien zostać w Winterfell i tam rządzić a na Żelaznym tronie powinna zasiąść Sansa z Tyrionem. Najlepiej do tego wszystkiego zeby się okazało ze Bran zostanie nowym Nocnym Królem 😀

Barbie pisze:

Zdradzona Daenerys chce zabić Tyriona za wypuszczenie Jamiego, będzie chciała zabić Johna za odtrącenie jej uczuc, a także żeby pozbyć się rywala do tronu. Możliwe, że będzie chciała ruszyć na Winterfell, żeby zabić Sanse, którą uważa za wroga. Ale Arya zabije ja. Tyrion będzie rządził 7 Królestwami z Sansa. Arya będzie z Gendrym, John odleci na smoku w nieznane, bo nigdy nie chciał być królem….

Grzechu pisze:

Deanerys pali tyriona za uwolnienie jaimiego. Widząc to john próbuje zabić deanerys jednak droge zagradza mu szary robak. John wygrywa pojedynek i ostatkiem sil wbija sztylet w deanerys która w ostatnim momencie wymawia dracarys i oboje płoną w smoczym ogniu. Na koniec przychodzi bran wstaje z wóźka dotyka smoka który pada na ziemię następnie siada na tronie ożywia wszystkich nieumarłych A jego oczy zamieniają się w niebieskie.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?