Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Nie masz co oglądać? Rozwiąż ten problem z nowoczesną telewizją Play

Autor: Szymon Góraj
15 maja 2024
Nie masz co oglądać? Rozwiąż ten problem z nowoczesną telewizją Play

Współczesna telewizja zmieniła się nie do poznania. Mocno ograniczona liczba kanałów, problemy z zasięgiem czy też brak możliwości obejrzenia powtórki na żądanie przeszły już do historii. Dziś wielu operatorów (np. telewizja Play) oferuje dostęp do nowoczesnej telewizji z bogatym wyborem kanałów, nowoczesnym dekoderem i dodatkowymi usługami, które wznoszą codzienną rozrywkę na jeszcze wyższy poziom. Nie masz co oglądać? Nie czekaj dłużej, wyposaż się w nowoczesną telewizję na miarę czasów.

Spis Treści:

Czym jest współczesna telewizja?

Dla kogo telewizja od Play?

Oferta dla stałych i nowych klientów – czym się różni?

Co dodatkowo może zawierać oferta telewizji?

Niezapomniane chwile z telewizją Play, czyli co oglądać?

Czym jest współczesna telewizja?

Telewizja w dzisiejszych czasach prezentuje całkiem inne podejście do rozrywki. To nie tylko dostęp do szerokiej gamy kanałów. To także funkcjonalności, które pozwalają nam zatrzymywać program w razie potrzeby, nagrywać go lub cofać. Współczesna telewizja pozwala też łatwo i szybko wypożyczać filmy oraz korzystać z pakietu na wielu urządzeniach jednocześnie. Nie można też zapomnieć o dostępie do treści na życzenie! Filmy i seriale dostępne na platformach streamingowych bardzo często w pełni zastępują użytkownikom dostęp do telewizji. Z naszej perspektywy – warto łączyć te dwie opcje i mieć dostęp zarówno do bogatego zakresu kanałów oraz produkcji filmowych i serialowych na różnego rodzaju serwisach. Jest to możliwe, chociażby dzięki telewizji Play.

Dla kogo telewizja od Play?

Telewizja Play sprawdzi się zarówno dla rodzin z dziećmi, miłośników kinematografii, entuzjastów sportu. Zależnie od pakietu można uzyskać dostęp do prawie 200 różnych kanałów telewizyjnych. Rodzice znajdą tu zatem bogaty wybór programów i bajek dla najmłodszych – zarówno tych zapewniających głównie rozrywkę, jak i edukację. Kinomaniacy natomiast z pewnością docenią dostęp do programów takich jak CANAL+ Premium, CANAL+ Seriale czy CANAL+ Film. Oprócz tego w pakiecie z nowoczesną telewizją np. Play znajdują się zazwyczaj kanały jak np. Comedy Central, Warner TV czy Kino TV.

Z nowoczesnej telewizji skorzystają też fani sportu – telewizja Play oferuje transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych, umożliwiając śledzenie rozgrywek na żywo. W pakiecie dostępnych pakietów i serwisów często można spotkać takie propozycje jak np. Polsat Sport, CANAL+ Sport czy ELEVELN SPORTS.

Telewizja od Play skierowana jest także do osób, które cenią sobie swobodę wyboru i możliwość dopasowania oglądanych treści do aktualnych potrzeb. Umożliwia to dostęp do serwisów streamingowych, które w ramach oferty telewizji mogą zostać dokupione w atrakcyjnej cenie. Z tak nowoczesną telewizją ciężko narzekać na nudę!

Oferta dla stałych i nowych klientów – czym się różni?

Oferta telewizji może różnić się w zależności od tego, czy jest się stałym, czy nowym klientem. Na przykładzie Play – stali użytkownicy mogą liczyć na konkurencyjne ceny pakietów. To dzięki rabatom np. za łączenie różnych usług Play. Zarówno stali jak i nowy klienci mogą natomiast liczyć na niższą cenę abonamentów w ramach rabatu z tytułu e-rachunku czy podpisania zgód marketingowych.

Niezależnie od statusu, każdy klient ma dostęp do bogatej biblioteki kanałów telewizyjnych. Przy wyborze nowej oferty telewizji warto natomiast zastanowić się nad łączeniem usług u jednego operatora, ponieważ – tak jak w przypadku Play – zazwyczaj oznacza to dodatkowe profity.

Co dodatkowo może zawierać oferta telewizji?

Nowoczesna telewizja to możliwość zatrzymywania, cofania i nagrywania programów. Aby móc cieszyć się takimi możliwościami trzeba wyposażyć się w odpowiedni dekoder, albo… otrzymać go w ramach oferty TV. Przykładowo dekoder od Play oprócz wspomnianych funkcjonalności umożliwia odbiór telewizji cyfrowej w najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Dodatkowo atrakcyjnym udogodnieniem jest aktywacja usługi za 0 zł. Pozwala to pozbyć się dodatkowych kosztów.

Warto również pamiętać, że kanały telewizyjne to nie wszystko. Oferty dodatkowo mogą obejmować dostęp do popularnych serwisów streamingowych. Dzięki nim użytkownicy mogą cieszyć się bogatą biblioteką filmów, seriali oraz programów na żądanie, dostępnych zarówno online, jak i offline. Takie połączenie telewizji tradycyjnej z nowoczesnymi rozwiązaniami sprawia, że dana oferta TV staje się najlepszym rozwiązaniem na miarę obecnych czasów.

Niezapomniane chwile z telewizją Play, czyli co oglądać?

Telewizja Play umożliwia dostęp do kanałów premium takich jak CANAL+ Seriale i Filmy, Viaplay, FILM BOX, CINEMAX, na których puszczane są najlepsze hollywoodzkie produkcje. Dostęp do tych platform umożliwi obejrzenie takich filmów jak np. ,,Zjawa”, ,,Nowy początek”, ,,Pasażerowie”, ,,Baby Driver” czy hity dla młodszych odbiorców np. „Shrek”, Niesamowity Spider-Man”.

Dostęp do kanałów z filmami i serialami pozwala np. śledzić (zapewne po raz kolejny) przygody przyjaciół z serialu ,,Friends”, ,,Teorii wielkiego podrywu” czy ,,Miasteczka South Park”.

Artykuł sponsorowany

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.