Recenzja w minutę – zobacz nowy cykl na kanale Movies Room

Zapraszamy do słuchania naszego nowego cyklu, który będzie się pojawiać na naszym portalowym youtube’owym kanale!

Recenzja w minutę to po prostu ekspresowa ocena danego tytułu. Nasz recenzent serwuje skondensowaną treść zawierającą esencje tego, co najważniejsze, jeżeli chodzi o ocenianą produkcję. Szybko, konkretnie, bez lania wody.

Pierwszy odcinek poświęcony jest Zenkowi, czyli jednej z najgłośniejszych premier lutego. Produkcja, która na długo przed wejściem do kina została skreślona przez ogromną część widzów. Czy słusznie? Posłuchajcie sami!

Zobacz również:Piosenki twoje są brzydkie, śliczny jesteś Ty – recenzja filmu Zenek!

W Martyniuka wcieliło się dwóch aktorów. W młodszej wersji wystąpił Jakub Zając, a w dorosłej Krzysztof Czeczot. Ponadto w obsadzie znaleźli się: Klara Bielawka, Jan Frycz, Piotr Cyrwus, Karol Dziuba, Agnieszka Suchora i Roman Gancarczyk. Film na podstawie scenariusza Marty Hryniak (Korona królów, Leśniczówka) wyreżyseruje Jan Hryniak (Trick).

Zenek trafił do polskich kin 14 lutego 2020 r.

Ilustracja wprowadzenia: TVP

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?