Składamy zestaw LEGO Batmobile w pogoni za Jokerem!

Z okazji 80. lecia postaci Batmana firma LEGO zaprezentowała nowe zestawy  z serii DC Super Heroes. Pośród nich znaleźć możemy wyjątkowy Batmobile, którego mieliśmy przyjemność przetestować!

Zobacz, co dokładnie znajduje się wewnątrz pudełka i jak prezentuje się złożony zestaw Batmobile: w pogoni za Jokerem (76119), widocznie inspirowany Batmanem Tima Burtona z 1989 roku! Dla fanów klocków LEGO® i jak samego Batmana to pozycja obowiązkowa!

Czerwony alarm! Joker sprawia kłopoty w centrum MIASTA GOTHAM! Wskakuj do pojazdu Batmobile razem z LEGO Batmanem i ruszaj w pościg. Daj gaz do dechy, aż zawiruje ogień w rurze wydechowej i symbole Batmana na kołach. Rozłóż ukryte miotacze klocków i wystrzel.

Uważaj — Joker też strzela z miotacza klocków LEGO. Wyskocz zza kierownicy i pobiegnij za nim ulicą. Schwytaj uśmiechniętego superprzestępcę, zanim narobi jeszcze więcej kłopotów!

Klasyczny model samochodu Batmobile ma mnóstwo przykuwających wzrok funkcji, które spodobają się młodym superbohaterom. Są to między innymi szczegółowa deska rozdzielcza w otwieranej kabinie z miejscem na minifigurkę, symbole Batmana na felgach oraz płomień wydobywający się z rury wydechowej, który automatycznie obraca się podczas poruszania pojazdem.

Składane miotacze klocków ukryte w samochodzie przydadzą się do walki z Jokerem, który uzbrojony jest w swój własny miotacz. W tym zestawie LEGO Batman znajdują się dwie minifigurki oraz 10 elementów bojowych, które dzieci mogą doczepiać do modeli, minifigurek i broni.

  • w zestawie dwie minifigurki LEGO : Batman i Joker
  • batmobile ma otwieraną kabinę z miejscem na minifigurkę i szczegółową deską rozdzielczą, dwa ukryte, rozkładane miotacze klocków, podnoszoną maskę, zbudowany z klocków silnik, funkcję automatycznego obracania płomienia w rurze wydechowej, symbole Batmana na felgach, dwa skrzydła nietoperza oraz przezroczyste żółte i czerwone lampy
  • płomień wydobywający się z rury wydechowej automatycznie obraca się podczas poruszania pojazdem
  • w tym zestawie LEGO Batman znajduje się miotacz klocków Jokera oraz 10 elementów bojowych, które można doczepiać do modeli, minifigurek i broni
  • ten ciekawy model to świetny prezent dla fanów Batmana
  • w aplikacji LEGO Life znajdziesz intuicyjne ekstra instrukcje budowania tego zestawu z superbohaterem. Można je łatwo powiększać i obracać, a tryb podglądu pozwala wizualizować powstający model, co pomoże w budowaniu nawet najmłodszym konstruktorom
  • batmobile ma ok. 7 cm wysokości, 24 cm długości i 6 cm szerokości

Ilustracja główna: LEGO

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?