TOP 10 – Najlepsze filmy i seriale dla bobasów

Jesteś rodzicem dziecka-bobasa-przedszkolaka i szukasz odpowiedniego filmu czy serialu. Przedstawiamy więc najlepsze filmy i odcinkowe produkcje, które można im bez obaw pokazać! Jak wiadomo przeznaczone dla najmłodszych widzów obrazy powinny być proste, kolorowe, ciepłe, zabawne i najlepiej, gdyby posiadały pouczającą historię. Wybraliśmy dziesiątkę, w której pomieściliśmy produkcje posiadające wszystkie te zalety. Nic tylko włączać te produkcje swoim pociechom!

Zobacz również: Jak oglądać MCU? Nowa metoda oglądania filmów Marvela!


Filmy i seriale dla bobasów

10. Dzieciak rządzi: Znowu w grze

Zestawienie najlepszych produkcji dla bobasów otwiera serial produkcji Cartoon Network i DreamWorks Animation, który oparto na filmie Dzieciak rządzi. Trzyminutowe odcinki nie pozwalają się dziecku znudzić, a pewnie i berbeć z ciekawością obserwować będzie losy swojego odpowiednika, który znajduje się na szklanym ekranie i uczy swojego brata prowadzić korporację.

bobas w garniturze  filmy i seriale dla bobasów

Fot. Materiały prasowe

9. Pisklak

Ta 5-minutowa animacja studia Pixar nie jest może zbyt dobrze u nas znana, ale przez wzgląd na piękną oprawę i pomysłowość twórcy zdecydowanie jest do polecenia. Głodne pisklę brodźca po raz pierwszy opuszcza gniazdo, by samodzielnie poszukać jedzenia na brzegu morza. Problem stanowi dla niego fakt, że pokarm zakopany jest w piasku, który co chwilę przykrywają groźne fale.

bobas ptak

Fot. Pixar

8. Tomek i przyjaciele

W naszej dziesiątce pojawia się także bajka, którą wyświetlano w 130 krajach na świecie. Tomek jest małą niebieską lokomotywą. Razem z grupą przyjaciół – przeróżnych pociągów – dbają o to, aby wszystko przebiegało sprawnie na czas. Wszystkie lokomotywy w miasteczku Sodor pracują pod czujnym okiem „Grubego Zawiadowcy”. Jedyny problem? Pewnie tłumaczenie

lokomotywa z ludzką twarzą  filmy i seriale dla bobasów

Fot. Materiały prasowe

7. Masza i Niedźwiedź

„Masza i Niedźwiedź” to pełen humoru, uwielbiany przez dzieci i dorosłych na całym świecie, rosyjski serial o niesfornej dziewczynce Maszy i jej poczciwym przyjacielu Niedźwiedziu. Może posłużyć do nauki wspólnej domowej kohabitacji dziecka ze zwierzęciem. Dlatego też produkcja trafia na siódme miejsce wśród najlepszych filmów i seriali dla bobasów.

dziecko i niedźwiedź

Fot. Materiały prasowe

6. Robaczki z Zaginionej Doliny

W malowniczych okolicznościach przyrody, wśród pozostałości po niedzielnym pikniku, wybucha wojna mrówek. Pracowite Czarne rywalizują z plemieniem Czerwonych o wielki skarb – pudełko pełne kostek cukru. Nieoczekiwanie, w ich zmagania o pyszne słodkości miesza się niesforna mała biedronka, która zgubiła rodziców. Waleczny robaczek przyłącza się do Czarnych i wspólnie z nimi broni skarbu przed czerwonymi łakomczuchami. To zaledwie początek niezwykłych przygód małej biedronki i jej przyjaciół w bajecznie kolorowej Zaginionej Dolinie.

śmieszne biedronki  filmy i seriale dla bobasów

Fot. Materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?