TOP 15 – Najlepsze memy z Domu z papieru!

Powoli kończąc już szał na 4. sezon Domu z papieru i szykując się na długie oczekiwanie związane z nowym sezonem, zebraliśmy najlepsze memy dotyczące serialu w poniższym zestawieniu. Zapraszamy serdecznie!

Hiszpańska produkcja to najczęściej oglądany nieanglojęzyczny serial na Netfliksie. Za jego produkcję odpowiada Vancouver Media. Netflix ogłosił nawiązanie współpracy na wyłączność z twórcą serialu – Álexem Piną. Dajcie znać, które memy podobają Wam się najbardziej! Ich ułożenie w kolejność sprawiło nam wiele problemów!

15. Marsylia = Ferdek?

No cóż, kochacie Marsylię. Ciekawa postać ma także swojego sobowtóra w polskim serialu. Więc… którego wybieracie?

Fot: Facebook

14. Śmiech Denvera

Charakterystyczny śmiech Denvera zaplanowany był na długo przed tym, jak aktor dostał rolę. Okazało się, że internauci także zauważyli tu dobrą okazję do zrobienia mema.

Źródło: Facebook /MoneyHeistPosting

13.  Profesor w romantycznym utworze

Intelektu Profesora nikt nie podważy. A może ma także kocha poezje śpiewaną? Przed państwem romantyczny utwór dla Raquel.

Fot: kwejk.pl

12. Czy zabrakło papieru?

Na początku epidemii ludzie najchętniej wykupowali papier toaletowy, ryż i makaron. Fani zaczęli się martwic, że 4. sezon Domu z papieru będzie zagrożony brakiem papieru.

 

Fot: memisko.pl

11. Napad na Żabkę

Plan Profesora to plan świetny, może z drobnymi mankamentami, które geniusz koryguje w swoich kryjówkach. Znając was, zebraliście juz ekipę i dokonaliście szalonego napadu na żabkę w czasie kwarantanny…

Fot: kwejk.pl

10. Dziecko Sztokholm

Jeszcze przed narodzinami Cincinnati internauci zastanawiali się, jak może wyglądać dziecko Moniki i Arturito oraz ewentualnie dziecko Moniki i Denvera. Oto efekty ich badań genetycznych…

Fot: pinterest.pl

9.  Plan Wuhan

Zastanawialiście się, skąd wziął się koronawirus? To wszystko plan Profesora, aby zwiększyć oglądalność serialu. Sprytne, ale proszę już przestać, Profesorze.

Foto: 9gag.com/

8. Alternatywne zakończenie

Uwaga, internauci odkryli prosty sposób, jak uniknąć aresztowania Rio!

Fot: filmdaily.co/

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?