Wywiad z Adamem Zdrójkowskim – aktorem i jedną z twarzy kampanii „Pogrywaj z życiem”

Przez 20 lat twórcy The Sims z dumą zachęcali fanów do wyrażania siebie, zarówno w rzeczywistości, jak i w życiu wirtualnym. The Sims bez ustanku celebruje i zachęca graczy do pogrywania z życiem – od poszerzenia możliwości reprezentacji osób LGBTQ+ i uhonorowania różnorodnych kultur z różnych zakątków świata aż po udział w zabawnych wyzwaniach związanych z mediami społecznościowymi.

Adam Zdrójkowski – jedna z gwiazd popularnego serialu Rodzinka.pl oraz współprowadzący The Voice of Poland został częścią kampanii „Pogrywaj z życiem”.

W ramach kampanii promocyjnej udało nam się porozmawiać z polską gwiazdą spotu:

Szymon: W którą część The Sims grałeś jako pierwszą?

Adam: Od trzeciej odsłony. To była jedna z pierwszych gier, w które faktycznie grałem wiele dni i nocy, budując swój wirtualny świat. No i to była bardzo fajna przygoda.

A która część jest Twoją ulubioną?

Myślę, że każda kolejna część jest lepsza, więc The Sims 4. Wprowadziła całkiem nowy system emocji postaci czy nieznane wcześniej opcje rozgrywki.

Fot. Materiały prasowe

Co Twoim zdaniem przyczyniło się do takiej popularności tej serii? W końcu minęło już 20 lat.

Przede wszystkim każdy może być tym, kim zechce. Czasem w naszym realnym życiu, na danym jego etapie, nie jesteśmy w stanie zrealizować marzeń zawodowych czy podróży. I wiadomo, że to nie odwzorowuje w pełni prawdziwego przeżycia, ale myślę też, że wcielanie się w różne role może być po prostu fajnym doświadczeniem. I właśnie taki wybór różnych scenariuszy jest największą zaletą The Sims.

Twoim awatarem w trakcie kampanii jest… wampir na lodzie.

(śmiech) Rzeczywiście, bardzo oryginalna koncepcja. Myślę, że fajna postać, sam chętnie nią pogram.

A co Ci się najbardziej podoba w inicjatywie „Pogrywaj z życiem”, w której właśnie uczestniczysz?

Wiesz co, wszystko tak naprawdę składa się na jedno: żeby  budować różne scenariusze, nie trzymać się szablonów, poszerzać swoje horyzonty – po prostu „pogrywać z życiem”. Nawet podczas choćby budowania domków w Simsach. Myślę, że o coś takiego chodzi, żeby każdy mógł tworzyć swoją historię. Tak to odbieram.

Zakładam, że grywasz także w inne gry?

Oczywiście FIFA 20, UFC, Titanfall 2, PUBG, no i wiadomo, Simsy.

Na sam koniec jeszcze zapytam: wolisz grać na PC, na którejś z konsol, czy może jakoś mieszanie?

Jestem fanem PC i Playstation 4. Uważam, że to najlepsze możliwe rozwiązania, jeżeli chodzi o granie.

W ramach kampanii powstały również wzorowane na gwiazdach wyjątkowe Simy, które można pobrać ze strony The Sims oraz z galerii online w grze.

Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?