Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Mars
Cinema City

Shawn Levy wyreżyseruje kolejną część Avengers? To naprawdę możliwe

Autor: Kacper Domański
5 czerwca 2024
Shawn Levy wyreżyseruje kolejną część Avengers? To naprawdę możliwe

Choć film Deadpool & Wolverine jeszcze nie wyszedł, Marvel najprawdopodobniej wielce wierzy w jego sukces. Reżyser nadchodzącego widowiska Shawn Levy jest obecnie głównym wyborem, aby nakręcić kolejny film o Avengersach.

Według źródeł Shawn Levy prowadzi już wstępne rozmowy odnośnie reżyserowania blockbustera. Mówi się, że reżyser otrzymał najnowszy scenariusz Michaela Waldrona, choć na chwilę obecną nie udzielił on odpowiedzi, czy aby na pewno przyjmie to stanowisko. Warto przy tym dodać, że studio wciąż planuje spotykać się z innymi reżyserami w oczekiwaniu na decyzję od niego.

Zapracowany Levy

Choć rozmowy trwają, przejęcie reżyserii nowego filmu o Avengersach przez Levy'ego wcale nie jest takie oczywiste, jak mogłoby się wydawać. Reżyser ma również mocno zaangażować się w produkcję ostatniego sezonu serialu Netflixa Stranger Things, a w przyszłości stworzyć też film ze świata Gwiezdnych wojen

Więcej o MCU przeczytasz w Movies Room:

Deadpool & Wolverine - fabuła i obsada najnowszego filmu Shawna Levy'ego

Shawn Levy wyreżyserował film, w którym występują Ryan Reynolds, Hugh Jackman, Emma Corrin, Morena Baccarin, Rob Delaney, Leslie Uggams, Karan Soni, a także Matthew Macfadyen. Producentami są Kevin Feige, Ryan Reynolds, Shawn Levy i Lauren Shuler Donner, a producentami wykonawczymi Louis D'Esposito, Wendy Jacobson, Mary McLaglen, Josh McLaglen, Rhett Reese, Paul Wernick, George Dewey, Simon Kinberg i Jonathon Komack Martin.

Premiera filmu będzie mieć miejsce 26 lipca.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Chcesz nas wesprzeć i być na bieżąco? Obserwuj Movies Room w google news!

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do luźniejszych produkcji. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.