Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Cinema City

Superman - James Gunn powiększa załogę Daily Planet. Nowi aktorzy w obsadzie

Autor: Konrad Stawiński
8 czerwca 2024
Superman - James Gunn powiększa załogę Daily Planet. Nowi aktorzy w obsadzie

Do obsady Supermana w reżyserii James Gunna dołączyła dwójka nowych aktorów. Wcielą się w znanych z komiksów reporterów gazety Daily Planet.

Clark Kent/Superman już w pierwszym filmie nowego kinowego uniwersum DC spotka Cat Grant i Rona Troupe. W dziennikarzy Daily Planet wcielą się Mikaela Hoover i Christopher MacDonald. Hoover to jedna ze stałych współpracowniczek Jamesa Gunna. Wystąpiła m.in. w Strażnikach Galaktyki i Legionie samobójców: The Suicide Squad oraz podkładała głos pod królika Floor w Strażnikach Galaktyki 3.

">June 7, 2024

Uzupełniają oni obsadę, w której główne role otrzymali David Corenswet (Superman), Rachel Brosnahan (Lois Lane) i Nicholas Hoult (Lex Luthor). W pozostałych rolach pojawią się: Isabela Merced (Hawkgirl), Edi Gathegi (Mister Terrific), Nathan Fillion (Guy Gardner), Anthony Carrigan (Metamorpho), Gabriela de Faría (Inżynier), Sara Sampaio (Eve Teschmacher), Skyler Gisondo (Jimmy Olsen).

Co jeszcze wiemy o Superman: Legacy?

Superman: Legacy to pierwszy film z DCU – rebootu filmowego uniwersum produkcji adaptujących komiksy DC. Na obecny moment o filmie wiemy, że nie będzie on tzw. origin story, czyli typową genezą postaci. James Gunn ma zaprezentować Clarka Kenta jako młodego dziennikarza, który będzie musiał znaleźć balans między kryptońskim pochodzeniem z wychowaniem przez ziemską rodzinę. Jako Superman ma być ucieleśnieniem prawdy, sprawiedliwości i amerykańskiego stylu życia, kierującym się ludzką życzliwością w świecie, gdzie życzliwość uznawana jest za przestarzałą cechę.

Premierę kinową najnowszej superprodukcji o Człowieku ze Stali zaplanowano na 11 lipca 2025 roku.

Więcej wiadomości o filmie z Supermanem na Movies Room:


Źródło: The Hollywood Reporter / ilustracja wprowadzenia: kadry z komiksów DC Comics

Chcesz nas wesprzeć i być na bieżąco? Obserwuj Movies Room w google news!

Konrad Stawiński

Zastępca Redaktora Naczelnego
Konrad Stawiński

Kontakt: [email protected] Twitter: @KonStar18

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.