Teoria wielkiego podrywu nie przestaje rozwijać się o nowe spin-offy, a kolejny z nich powstaje dla platformy MAX. Była gwiazda serialu, Mayim Bialik, wyraziła ogromne zainteresowanie powrotem do uwielbianego przez widzów świata sitcomu.
W niedawnym wywiadzie dla TV Line, promującym jej gościnny występ w serialu NBC Night Court, gdzie aktorka ponownie współpracowała z byłą koleżanką z planu, Melissą Rauch, Bialik poruszyła temat możliwości ponownego wcielenia się w rolę Amy Farrah Fowler.
Aktorka, która przez 9. sezonów grała genialną neurobiolożkę, bez wahania wyraziła swoją radość na myśl o powrocie do postaci, która przyniosła jej cztery nominacje do nagrody Emmy:
W 100% wróciłabym jako Amy. Nie miałabym z tym żadnego problemu. Myślę, że byłoby to fantastyczne.
Choć aktorka przyznała, że o spin-offie dowiedziała się z portalu Deadline, podobnie jak inni widzowie, dodała z entuzjazmem, że „bardzo chciałaby otrzymać telefon” z propozycją udziału w projekcie. Jej otwartość na powrót nastąpiła niedługo po jej gościnnym występie w finale serialu Młody Sheldon w maju 2024 roku, gdzie ponownie zagrała u boku Jima Parsonsa.
Nowy spin-off, będący w fazie rozwoju na platformie MAX, już potwierdził udział kilku członków oryginalnej obsady Teorii wielkiego podrywu. Wśród nich znaleźli się Kevin Sussman jako właściciel sklepu z komiksami Stuart Bloom, Lauren Lapkus jako jego dziewczyna Denise oraz Brian Posehn w roli geologa z Caltechu, Berta Kibblera. Choć postać Amy nie została oficjalnie potwierdzona jako część projektu, entuzjazm Bialik sugeruje możliwość jej gościnnych występów w produkcji.
Teoria wielkiego podrywu miała ogromny wpływ na współczesną telewizję. Serial, który rozpoczął się w 2007 roku jako skromna komedia o czterech społecznie niezręcznych naukowcach, przekształcił się w jeden z najbardziej udanych sitcomów w historii telewizji, trwając 12. sezonów i 279 odcinków. W czasie swojej emisji zdobył wiele rekordów oglądalności, regularnie będąc najchętniej oglądaną komedią w telewizji. Finał serialu w 2019 roku przyciągnął 18 milionów widzów, co było wielkim wydarzeniem w historii telewizji sieciowej.
Źródło: ComicBook.com / ilustracja wprowadzająca: materiały prasowe
Miłośnik filmów, kultury japońskiej, Marvela i wszelkiej maści science-fiction. Autor bloga Z innego świata.