Sandy Wexler – pełny zwiastun filmu!

Tym razem mamy dla was pełny zwiastun nowego filmu platformy Netflix zatytułowanego Sandy Wexler. Serdecznie zapraszamy do oglądania!

https://www.youtube.com/watch?v=wBPBSroi_VE

Zobacz również: Tylko u nas! Kapitalne plakaty promujące film John Wick 2!

Film opowiada historię tytułowego bohatera (Adam Sandler), utalentowanego menadżera pracującego w Los Angeles lat 90., który reprezentuje grupę ekscentrycznych klientów na marginesie show-biznesu. Jego prostolinijne oddanie zostaje przetestowane w momencie, gdy protagonista zakochuje się w swojej nowej podopiecznej – Courtney Clarke (Jennifer Hudson), która jest ogromnie utalentowaną piosenkarką, odkrytą przez nadmienionego menadżera w parku rozrywki.

Obsada składa się z następujących gwiazd: Adam Sandler, Jennifer Hudson, Kevin James, Terry Crews, Lamorne Morris, Nick Swardson, Rob Schneider, Jane Seymour, Aaron Neville i Arsenio Hall.

Reżyserem filmu Sandy Wexler jest Steve Brill (The Do-Over). Z kolei Paul Sado, Dan Bulla i Adam Sandler zajęli się napisaniem scenariusza omawianej produkcji. Zdjęcia do filmu Sandy Wexler miały miejsce 2 sierpnia w Los Angeles. Premiera dzieła natomiast odbędzie się na platformie Netflix 14 kwietnia 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?